Hakkımızda

"NİBA TEKNOLOJİ"

Niba Teknoloji tüm işletmelerin E-dönüşüm alanında digitalleşmesini hedefleyen , kurumsal yazılım çözümleri üreten ,E-Dönüşüm altyapısı sağlayan, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından akredite olmuş, Özel Entegratör listesinde yer alan bir teknoloji şirketidir.


Yetkinlik

NİBA TEKNOLOJİ A.Ş’ de ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi ve Gelir İdaresi Başkanlığı E-Belge Özel Entegratörleri 09.08.2021 tarihli Bilgi sistemleri Bağımsız Denetim Raporu ile Gelir İdaresi Başkanlığının yayınladığı ÖEBSD hakkındaki kılavuzunda belirtilen usul ve esaslara uygun olarak Etkin, Yeterli ve Uyumlu kontroller test edilmiştir.

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği

NIBA TEKNOLOJİ ,ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve ilgili taraflara sunmuştur.

  • Vizyon

    İşletmelere Kurumsal Yazılımlar geliştirerek;sürdürülebilir, şeffaf, kolay ve güvenli yazılım çözümleri üreten alanında lider Teknoloji Firması olmak.

  • Misyon

    İşletmelere ait verilerin, bulut tabanlı çözümler ile güvenli olarak muhafaza edilmesiniz sağlamak.

BİZE ULAŞIN