MALİ ENTEGRE

Mali Entegrasyon hakkında detaylı bilgi için iletişim formunu doldurun sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

MALİ ENTEGRE

İletişim Formu

Mali Entegre Çözümleri

Mali Entegre ile cari hesaplarınızı, kasa hesabınızı, banka hesaplarınızı, çek net hesaplarınızı, ürün stok takibinizi, alacak borç durumunuzu ve ortalama maliyete göre kar durumunuzu kolayca internetin olduğu her yerden görebilirsiniz. Mali Entegre hakkında daha detaylı bilgi ve demo için aşağıdaki buton ile daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

MALİ ENTEGRE

E-dönüşüm

e-Arşiv

e-Fatura

e-Arşiv Fatura

e-Defter

e-irsaliye

e-Müstahsil

e-SMM

e-Bilet

Akaryakıt Uygulaması

         Niba Teknolojinin entegrasyon uygulamaları sayesinde yazılım programları arasındaki bilgi alışverişi hızlı ve kontrollü bir şekilde yapılır. Veri girişleri sistematik olarak sağlanırken, hızlı ve verimli operasyon ortaya çıkar. Bilgi aktarımı ile manuel yapılacak işlemler sistem aracılığı ile yapılarak hata oranı düşürülür.

         Bu entegrasyon uygulaması sayesinde sefer ve plaka bazında alınan akaryakıtları hızlı ve kontrollü bir şekilde sistem içine alabilmekte, sefer dosyalarına dağıtabilmekte ve operasyon programı içinden muhasebe modülüne otomatik entegre ederek muhasebe fişi oluşturulabilmektedir.

ERP

         ERP işletmenin farklı iş tiplerini ve faaliyetlerini yönetmelerini sağlayan yazılım modüllerini tek bir veritabanı altında toplayan bir yapıdır. Bir ERP (kurumsal kaynak planlama) yazılımı içinde genelde bağımsız olarak çalışan çeşitli uygulamalar bulunmaktadır.

         Niba Teknoloji ERP çözümleri, her ölçekten ve her sektörden işletmenin tüm verileri ve iş süreçlerini merkezi bir şekilde uçtan uca yönetmesini sağlıyor. Üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar tüm operasyonlarda görünürlük, etkin kontrol ve veri güvenilirliği sağlayan ERP ile daha fazla verimlilik elde ediliyor. Operasyonel süreçleri otomatik hale getiren ERP iş yükünü de önemli ölçüde azaltarak zaman ve maliyet tasarrufu kazandırıyor. ERP çözümleriyle daha verimli iş süreçleri çalışan memnuniyetini, süreçlerin daha etkin yönetimi de müşteri memnuniyetini artırıyor.

BİZE ULAŞIN