EĞİTİM HİZMETİ

Eğitim hizmeti hakkında detaylı bilgi için iletişim formunu doldurun sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.

İletişim Formu

Eğitim Hizmeti

Kurumsal gelişim eğitimlerimiz ile kurumunuzun ihtiyaç duyduğu tüm eğitimleri, profesyonel eğitimci kadromuz ile sizlere sağlıyoruz. Alanında uzman akademisyenler ve eğitimcilerimiz, en doğru eğitimi, en verimli şekilde sizlere kazandırıyor.

Proje Yönetimi

Proje fikrinin ortaya çıkışından itibaren, proje değer üretiminin tüm süreçlerine dair; gerek proje yönetiminde kullanılan tüm bilgiler (kapsam, zaman, maliyet, kalite yönetimi vb.), gerekse kişiler arası iletişim ve liderlik yetkinlikleri, takım olma becerileri, proje yönetişim süreçleri olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm proje yönetimi yetkinliklerini geliştirmek için proje yönetimi eğitimlerimizi sunuyoruz.

Çevik (Agile) Proje Yönetimi

İhtiyaç duyduğunuz bilgi, teknik ve uygulamalarla, çevik uygulayabilecek duruma gelmenizi ve “çevik olma” yolunda ilerlemenizi sağlar. “Değer”in müşteri ya da son kullanıcıya devamlı ve artırımlı ulaştırılması, pazara zamanında çıkış, müşteri ihtiyaçlarının kısa döngülerle hızlı bir şekilde çözümlenmesi, artırımlı olarak ürünün ortaya konulması gibi hususlarda, farklı metodolojilerle (Scrum, Kanban, eXtremeprogramming vb.), pazarın ve müşterinin ihtiyaçlarına atik yanıt verebilmeniz için çevik proje yönetimi eğitimlerimizi sunuyoruz.

BİZE ULAŞIN